best css templates

АНГАРИ ТА СКЛАДИ

Mobirise

АНГАРИ 

Для власника виробництва питання раціонального користування площею є першочергово важливим. Наша компанія пропонує послуги з виготовлення та будівництва ангарів з металоконструкцій під ключ, за допомогою яких можна значно збільшити складський простір.

Невисока вартість зведення, короткі терміни реалізації проекту - це далеко не всі переваги. Швидкомонтовані збірні ангари - міцні, екологічно чисті конструкції, які підходять для установки на будь-якому грунті. За рахунок високої водонепроникності і стійкості до температурних впливів їх можна використовувати для автосервісу (сто), складу, гаража, спортивних змагань, мийки, магазину. Побудовані за новою, сучасною технологією, такі будівлі дуже легкі, можуть демонтувати і перевозитися на великі відстані.

Які ангари ми пропонуємо?

Каркасні тентові ангари - будуються за такою схемою: 3-6 балок певної довжини закріплюються шарнірним способом. Поперечні розпірки і зв'язку служать для додання більшої міцності. За бажанням замовника поверхню можна обшивати спеціальними матеріалами (напр. профнастил).

Полігональні ангари - можуть мати різну форму. Для більшої стійкості ангара заведено враховувати висоту в третину від ширини споруди. При виготовленні каркаса використовуються профільовані труби. Для утеплення рекомендується монтаж готових сендвіч-панелей.

Колони, встановлені по периметру з кроком до дев'яти метрів, є головним несучим елементом. Частини залізного каркасу з'єднуються між собою затяжками і болтами. Категоричних обмежень за розміром корисної площі немає.

Етапи виготовлення та монтажу

Виготовлення металоконструкції здійснюється на нашому підприємстві в режимі повного циклу. Вже готові деталі ангара доставляються транспортом компанії на об'єкт замовника, де проводиться їх будівництво, збірка і монтаж.

Замовити розрахунок проєкту під ключ і уточнити будь-які питання ви можете за телефоном +38 097 121-23-20. 

Консультація безкоштовна!

Mobirise

СКЛАДИ 

Невід'ємною умовою прибуткового бізнесу є ефективні організаційні заходи зі зберігання і транспортування сировинних матеріалів і готової продукції. За допомогою аутсорсингу логістичні завдання можуть бути частково дозволені, але в даній ситуації існує ймовірність підвищення орендної плати та неможливості розширення площі.

Наші типові склади і ангари відрізняються низькою вартістю, зводяться в рекордно короткі терміни і мають чудові технологічними параметрами. Виготовлення з нанесенням інноваційного покриття дозволяє забезпечити будівлю від корозії.

Етапи розробки та монтажу

Наш компанія гарантує дотримання чинних технологічних норм ДСТУ і законів України. Завдяки досвідченому персоналу і гнучкій ціновій політиці результат будівництва задовольнить усі вимоги клієнта.

Перед проєктуванням металоконструкцій для виготовлення складу співробітниками фірми проводиться експертна оцінка місця, на якому плануються будівництво об'єкта. Шляхом аналізу та зіставлення отриманої інформації опрацьовуються можливі варіанти виконання, один з яких буде обраний в якості основи для виробництва.

Усі дії по складанню технічної документації коригуються з урахуванням побажань замовника.

Повністю оформлений проект відправляється до відповідних інстанцій для узгодження, подальшого отримання дозвільних документів і монтажу.

Адреса

Офіс та виробництво:
м.Івано-Франківськ
вул.Автоливмашівська, 8а

Контакти

Пошта для листувань:
ikcmet.info@gmail.com
Офіс: +38 097 121-23-20