website templates

СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКІ БУДІВЛІ

Mobirise

Наша компанія пропонує послуги з виготовлення та будівництва сільськогосподарських будівель під ключ будь-яких форм та розмірів на основі металоконструкцій власного виробництва. Такі споруди зводяться з металоконструкції, далі обшивають сендвіч-панелями або іншими матеріалами по технічному завданню замовника.

Ми виробляємо монтаж швидкомонтованих приміщень, як за індивідуальними замовленнями, так і за типовими проєктами. Використання в ході робіт комп'ютерних технологій проєктування та швидкого збирання, робить будівництво економічно більш вигідними порівняно зі старими технологіями (цегла і бетон).

- комплексні виробничі приміщення;
- свинарники, корівники та стайні, пташники;
- овочесховища і зерносховища;
- культиваційні сільськогосподарські споруди (теплиці і парники);
- будівлі для зберігання продукції та ремонту сільгоспмашин.

Бажаєте отримати більше інформації або зробити розрахунок?

Наш компанія гарантує дотримання існуючих технологічних норм ДСТУ і законів України. Завдяки досвідченому персоналу і гнучкій ціновій політиці результат будівництва задовольнить усі вимоги клієнта.

Перед проєктуванням металоконструкцій для виготовлення складу співробітниками фірми проводиться експертна оцінка місця, на якому плануються будівництво об'єкта. Шляхом аналізу та зіставлення отриманої інформації опрацьовуються можливі варіанти виконання, один з яких буде обраний в якості основи для виробництва.

Адреса

Офіс та виробництво:
м.Івано-Франківськ
вул.Автоливмашівська, 8а

Контакти

Пошта для листувань:
ikcmet.info@gmail.com
Офіс: +38 097 121-23-20