free web templates

ПРОМИСЛОВІ БУДІВЛІ

Mobirise

Наша компанія виробляє виготовлення та будівництво промислових будівель з металоконструкцій під ключ, які мають три серйозних переваги перед капітальними: вартість виробництва на порядок нижче, весь процес займає набагато менше часу, а якість відповідає найвищим вимогам ДСТУ.
Швидкомонтована технологія - один з передових способів виготовлення споруд різноманітного призначення:

- виробничих складів, цехів.
- приміщень для зберігання транспортних засобів та їх ремонту та обслуговування.
- адміністративних будівель і офісів.

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  1. По-справжньому проектуємо. Співробітники нашої компанії підходять до процесу будівництва і розробки промислових споруд в індивідуальному порядку. Ми запропонуємо технологію, найбільш підходящу для даного проєкту, взявши до уваги всі основні параметри: ландшафт території, плановане технічне оснащення будівлі, нюанси бізнесу замовника, озвучений ним бюджет і додаткові побажання.
  2. Велика кількість якісних напрацювань. Це типові схеми, плани і креслення металоконструкцій, які показали високу ефективність довгі роки після здачі об'єктів. Їх використання може серйозно скоротити час і гроші замовника.
  3. Самі виробляємо. У нас є сучасне обладнання та інструменти. Ми використовуємо тільки ті матеріали, які відповідають вимогам галузі.
  4. Доставляємо всі матеріали на місце збірки. У нашому розпорядженні - вмісткий транспорт, обладнані для перевезення швидкомонтованих будматеріалів.
  5. Професійний монтаж. Налагоджена і чітка схема дозволяє виготовити навіть складні і об'ємні комплекси в короткі терміни.

Бажаєте отримати більше інформації або зробити розрахунок?

Наш компанія гарантує дотримання існуючих технологічних норм ДСТУ і законів України. Завдяки досвідченому персоналу і гнучкій ціновій політиці результат будівництва задовольнить усі вимоги клієнта.

Адреса

Офіс та виробництво:
м.Івано-Франківськ
вул.Автоливмашівська, 8а

Контакти

Пошта для листувань:
ikcmet.info@gmail.com
Офіс: +38 097 121-23-20