free html website templates

МОРОЗИЛЬНІ КАМЕРИ

Mobirise

Наша компанія надає послуги проєктування, постачання і монтажу на об'єкті холодильних і морозильних камер в каркасному і бескаркасному виконанні за технічним завданням Замовника, з різноманітними габаритними розмірами і для будь-яких сфер застосування - від камер для зберігання квітів до шокерів для заморозки овочів і м'яса.

Промислові холодильні та морозильні камери збираються з пінополіуретанових (ППУ) сендвіч-панелей різної товщини в залежності від температурного режиму і являють собою збірно-розбірну конструкцію. Монтаж холодильних камер виконується на основі замкового з'єднанням "шип-паз". Такі панелі мають різні форми, в тому числі, кутові, і профіль з'єднання. Сендвіч-панелі "шип-паз" стикуються на герметиках і монтуються за допомогою гнутих профілів, куточків, нащельників різноманітної форми.

Середньотемпературні холодильні камери

Здатні працювати в температурному діапазоні від + 10 до -5 градусів за Цельсієм. Вони призначені для зберігання охолоджених або заморожених продуктів харчування, овочів, фруктів, зберігання лікарських засобів, для дозрівання бананів і т. п. Вибір температурного режиму в камерах такого типу здійснюється в залежності від виду продукції, що зберігається.

Низькотемпературні морозильні камери

Камери цього типу можуть працювати в іншому температурному режимі, а саме починаючи від -15 до -25 градусів. Такі камери призначені для заморожування м'яса в напівтушах і фасованого, котлет, риби цілком або брикетованої, різних напівфабрикатів, пельменів, чебуреків, овочів, фруктів і т.п. Вони, як правило, працюють в циклічному режимі при періодичному завантаженні і вивантаженні продукції. Час заморожування в таких камерах становить від 3-х до 24-х годин.


Бажаєте отримати більше інформації або зробити розрахунок?

Наша будівельна компанія займається зведенням холодильних складів вже досить довго. Невід'ємною частиною будівництва є професійне обладнання холодильних і морозильних камер. Завдяки багаторічному досвіду наших фахівців, ми з упевненістю гарантуємо високу якість виконуваних робіт і здійснення всіх запитів навіть найвимогливіших замовників.

Адреса

Офіс та виробництво:
м.Івано-Франківськ
вул.Автоливмашівська, 8а

Контакти

Пошта для листувань:
ikcmet.info@gmail.com
Офіс: +38 097 121-23-20