online web builder

ІНШІ БУДІВЛІ ТА КОНСТРУКЦІЇ

Mobirise


Наша компанія готова у стислі терміни виконати замовлення на виробництво нестандартних конструкцій. Ми працюємо як за типовими проєктами, так і в індивідуальному порядку. В останньому випадку проєктна документація складається виходячи з вимог замовника і діючих норм і правил.

До нестандартних конструкцій відносяться:
- малі архітектурні форми 
- зупинки та комплекси
- модульні будівлі
- літні майданчики
- рекламні щити
- торгові ряди, ринки
- металеві сходи
Зведені з металоконструкцій, вони відрізняються високою міцністю, надійністю, якістю і довговічністю.

Сучасний бізнес спрямований на отримання максимального прибутку, а архітектура схильна до неординарних і сміливих рішень. Якщо вам потрібна нестандартна конструкція, яке ідеально підходить для ваших цілей і ефектно виділяється на тлі типової забудови, звертайтеся до нас!

Наші фахівці мають величезний досвід проєктних і монтажних робіт - ми готові в будь-який момент підтвердити це на ділі. В нашу команду входять справжні професіонали: технологи, конструктори, контролери, організатори виробництва, зварювальники, монтажники.

Переваги співпраці з нами

1

Власне виробництво

Технологічний майданчик на базі заводу обладнаний всім необхідним для різання, згинання, піскоструминної обробки, оцинковки і порошкового фарбування.

2

Комплексний підхід 

Сформована команда інженерів-технологів і професійних будівельників допоможе реалізувати будь-який проєкт по Вашему технічному завданню.

3

Точне дотримання термінів 

З моменту першого звернення і до здачі об'єкта замовнику, терміни будівництва контролюються спеціальним пунктом в договорі.

4

Індивідуальне ціноутворення 

Досвідчені конструктори допоможуть кожному клієнтові виготовити персональні рішення відповідні його очікуванням, розцінки підбираються індивідуально.

5

Контроль якості 

Наша продукція проходить суворий контроль і випробування, проводимо експертизу за допомогою сертифікованих організацій.

6

Гарантія 

Надаємо офіційні документи, паспорти і фірмову гарантію після завершення будівництва.

Бажаєте отримати більше інформації або зробити розрахунок?

Для створення нестандартних металоконструкцій ми застосовуємо профілі з якісної високоміцної сталі з антикорозійним покриттям.

Адреса

Офіс та виробництво:
м.Івано-Франківськ
вул.Автоливмашівська, 8а

Контакти

Пошта для листувань:
ikcmet.info@gmail.com
Офіс: +38 097 121-23-20