how to create a web page
Mobirise

Про компанію

Компанія ТОВ "Івано-франківський Комерційний Центр" надає послуги з виготовлення металоконструкцій і швидкомонтованих споруд по усій території нашої Держави. За тривалий час роботи на ринку ми змогли вийти на високий рівень у галузі будівництва металоконструкцій в Україні.

"ІКЦ МЕТ" - це оптимальне співвідношення ціни і якості, коли мова заходить про вибір постачальника металевих конструкцій, а також велике поле для вибору товарів, завдяки широкому асортименту пропонованої продукції. Налагоджені зв'язки з перевіреними виробниками дають гарантію якості та безпеки.

Ви можете використовувати вже готові проєкти, які пропонує підприємство, або ж надати свої ескізи та креслення, по яких буде виконане Ваше замовлення.

Ми пропонуємо власне виробництво якісних виробів, оперативну доставку будь-якого обсягу, а також досвідчених співробітників, які завжди готові прийти до Вас на допомогу і дати пораду. Все це дає вам можливість відчувати себе впевнено і точно знати, що ваша робота буде виконана на найвищому рівні. До кожного клієнта ми знаходимо свій особливий підхід, враховуючи всі особливості замовлення і клієнта!

Наша компанія надає широкий спектр різних послуг, таких як:

- розрахунок необхідних витрат на матеріали 

- проєктування металевих конструкцій будь-якої складності

- виробництво металевих конструкцій з подальшим облицюванням різноманітними матеріалами

- контроль якості і проведення експертизи на усіх етапах роботи

- монтажні роботи під ключ 

- металообробка

Колектив компанії намагається задовольнити власних клієнтів вигідними умовами співпраці. І в залежності від якості використовуваних матеріалів, технічної складності проєкту, обсягу заданої роботи складається спеціальна цінова пропозиція для кожного з покупців.


Для нас, кожен проєкт - це індивідуальний підхід!

Вибирайте професіоналів своєї справи в особі нашого колективу і Вас чекає вірна, надійна, плідна співпраця, доступні ціни, а також результат найкращої якості!

Не упускайте можливості і зателефонуйте вже зараз за номерами +38(099) 322-05-88 (директор), +38(097) 121-23-20 або зв'яжіться з нами на сайті, де досвідчені менеджери дадуть відповідь на всі Ваші запитання і допоможуть зробити замовлення.


Адреса

Офіс та виробництво:
м.Івано-Франківськ
вул.Автоливмашівська, 8а

Контакти

Пошта для листувань:
ikcmet.info@gmail.com
Офіс: +38 097 121-23-20