Mobirise

БУДІВЛІ ДЛЯ АВТОБІЗНЕСУ

Mobirise


Хочете відкрити власну справу по обслуговуванню автомобілів і швидко звести необхідні технічні споруди? Наша компанія пропонує послуги з виготовлення та будівництва автосервісів і СТО з металоконструкцій під ключ - це сучасне і недороге рішення.

У нас можна замовити швидке за будівлю, виготовлене, як по вже готовим проєктам, так і спроєктований інженером з нуля об'єкт спеціально для вашої компанії. 

- автосервіс, СТО
- автомийки, шиномонтаж
- гаражі

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  1. Порівняно низька ціна. Економія досягається за рахунок відносної дешевизни будівельних матеріалів, полегшеного фундаменту, відсутність необхідності залучати важку спецтехніку. Незважаючи на невисоку вартість, автосервіс з металоконструкцій не поступається в надійності цегельних і бетонних приміщень.
  2. Економія часу. Всі необхідні деталі виробляють в цехах нашої фірми. На місце доставляється готовий до розміщення комплект, що складається з сталевих каркасних елементів, кріплення, вологостійкого покрівельного та стінового профілю, утеплювача, сендвіч-панелей. Процес будівництва зводиться до складання комплектуючих на місці, і скріпленню їх між собою, передбаченим проєктом способом.
  3. Відповідність всіма правилами і нормами. Зводяться СТО, повністю відповідають вимогам законодавства України. Їх прийом в експлуатацію державними наглядовими органами не викликає ніяких проблем.

Бажаєте отримати більше інформації або зробити розрахунок?

Наш компанія гарантує дотримання існуючих технологічних норм ДСТУ і законів України. Завдяки досвідченому персоналу і гнучкій ціновій політиці результат будівництва задовольнить усі вимоги клієнта.

Адреса

Офіс та виробництво:
м.Івано-Франківськ
вул.Автоливмашівська, 8а

Контакти

Пошта для листувань:
ikcmet.info@gmail.com
Офіс: +38 097 121-23-20